Menu
Sepetim

Nu-ka Defne Essencia

%100 Saf Uçucu Yağ Hoş kokuludur. Banyo sonrası kullanımda cildin nemlendirir, ferahlamasına ve canlanmasına yardımcı olur.Latince Adı : Salvia officinalis Ürün Kalitesi : OrganikElde Ediliş Şekli : DamıtmaBitkide Oluşumu : HerbaKoku Tanımı : Kendine özgü, baharatımsı..
33,00TL 24,90TL Vergiler Hariç:24,90TL
Özellikleri : Sakinleştirici, rahatlatıcı, ferahlatıcı Ruhsal ve Duygusal Etki : Sinirsel gerginliklerden kaynaklanan korku, depresyon, histeri nöbetlerini düzenleyici, ruhi ferahlatıcı, dengeleyici Vücutsal Etki : Antiseptik, antimikrotik, antibakteriyel, adale gerginliklerini düzeltici-adet g..
45,00TL 34,90TL Vergiler Hariç:34,90TL
Özellikleri :Aktive edici, canlılık verici, temizleyici. Ruhsal ve Duygusal Etki :Cesaret verici, teşvik edici ve kişilerde beraberlik hissi uyandırıcı. Vücutsal Etki :Kekik yağı vücuda kuvvetli bir antiseptiktir. (mikrop öldürücü), mukavemet güçlendirici, balgam söktürücü, kan dolaşımını düzenleyic..
34,00TL 24,90TL Vergiler Hariç:24,90TL
Cilt bakımında temizleyicilerden sonra uygulandığında; Doğal sıkılaştırıcı özelliğiyle bilinir. Tonik, tazeleyici, yumuşatıcı ve arındırıcı özellikleriyle bilinir ve cildinize zindelik hissi verir. Akneli ciltler için kullanımı uygundur. Latince Adı : Rose damescena Ürün Kalitesi : Geleneksel Elde..
65,00TL 47,90TL Vergiler Hariç:47,90TL
Özellikleri :Cilt bakımında temizleyicilerden sonra uygulandığında; Doğal sıkılaştırıcı özelliğiyle bilinir.Tonik, tazeleyici, yumuşatıcı ve arındırıcı özellikleriyle bilinir ve cildinize zindelik hissi verir.Akneli ciltler için kullanımı uygundur.Latince Adı :Rose damescenaÜrün Kalitesi :Geleneksel..
39,00TL 29,90TL Vergiler Hariç:29,90TL
Özellikleri : Çok yönlü bir yağdır,Tazelik verici, temizleyici, yorgun ve kasılmış anlarda. Vücutsal Etki : Yara ve yaralanmalarda, deri yırtılmalarında, tırnak dibi iltihaplanmasında, ayak mantarlarında, yanma ve güneş yanıklarında, sinek ve haşere sokmalarında, diş eti bakımında ve daha bir çok ku..
38,00TL 22,90TL Vergiler Hariç:22,90TL
Özellikleri : Tazelik, ferahlık, canlılık verici, konsantre edici. Ruhsal ve Duygusal Etki : Tazeleyici ve aydınlatıcıdır. Vücutsal Etki : Kas kasılmaları, gaz söktürücü, kabızlığa, bakterilere ve virüslere karşıdır. İltihap önleyici, kan temizleyici, hücre yenileyici, kandolaşımı arttırıcı, ıs..
38,00TL 22,90TL Vergiler Hariç:22,90TL
Özellikleri :Rahatlatıcı, dengeleyici. Ruhsal ve Duygusal Etki :Ruhsal rahatlatıcı, dengeleyici, uyum sağlayıcı, antidepresan. Vücutsal Etki :Ayrıca antiseptik, astrenjan, yara iyileştirici. Uyumlu Yağlar :Çoğu uçucu yağlar. Kullanım Önerileri :Yaralı, kuru ve çatlak cilt bakım ve masaj yağlarında, ..
47,00TL 33,90TL Vergiler Hariç:33,90TL
Özellikleri :Hücre zarının güçlenmesini ve aktif hale gelmesini sağlayarak cildin bozulmasını önler. Yanı sıra Hücre suyu kaybı esnasında yağ bezeleri fonksiyonlarını dengeleyerek, iltihap önleyici etki yapar. Ciltteki mikrosirkülasyonu harekete geçirmesi sayesinde nasır oluşumunu dengeler, erken ya..
40,00TL 33,90TL Vergiler Hariç:33,90TL
Özellikleri :Tazelik verici, canlandırıcı, konsantre edici.Ruhsal ve Duygusal Etki :Hafıza kuvvetlendirici, konsantre edicidir. Vücutsal Etki :Vücutta kan dolaşımını arttırır, özümlenmeye yardımcı olur, ağrı dindirir. Adet günü zorluklarında, romatizma ağrılarında dindirici olarak kullanılır. Bitkis..
36,90TL 21,90TL Vergiler Hariç:21,90TL
Özellikleri: Cilt bakımında temizleyicilerden sonra uygulandığında;Cildinizi sıkılaştırarak ipeksi bir yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur.Tazeleyici ve yatıştırıcı özellikleriyle bilinir ve cildinize rahatlama hissi verir. Latince Adı : Lavandula angustıfolıa Ürün Kalitesi : Organik Elde Ediliş Şe..
34,00TL 25,90TL Vergiler Hariç:25,90TL
%100 Saf Uçucu Yağ Hoş kokuludur. Banyo sonrası kullanımda cildin nemlenmesine, ferahlamasına ve canlanmasına yardımcı olur. Latince Adı : Citrus lemon peel Oıl Ürün Kalitesi : Organik Elde Ediliş Şekli : Soğuk Pres Bitkide Oluşumu : Meyve Kabuğu Koku Tanımı : Ekşimsi, taze, berrak ..
38,00TL 20,90TL Vergiler Hariç:20,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 21 (2 Sayfa)
efsanepazar.com dijital ortamında sizlerin kullanımına sunduğumuz benzeri tüm çevrimiçi ya da çevrimdışı platform kullanımınız veya ziyaretiniz sırasında sizlerin deneyimini geliştirmek için çerezler, pikseller, vb. birtakım teknolojilerden faydalanmaktayız.