Menu
Sepetim

Hakkımızda

Tarık Perakende Ticaret, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere,  efsanepazar.com sitesini  2019 tarihinde kurdu.
Toplumun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, en uygun fiyat ilkesiyle müşterilerimizi buluşturma gayemiz bulunmaktadır. Gücümüzü halkımızdan alarak çok yakın gelecekte dünya  pazarında en büyük e-ticaret platformu olacağımıza inancımız tamdır.
Efsanepazar.com, e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu  olacaktır. Bu hedefimizde Türkiye’deki tedarikçilerimizi de aramızda görmekten onur duyarız. Tedarikçilerle olan işbirliğimiz sayesinde en büyük pazar olacağımıza inancımız tamdır.
efsanepazar.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. efsanepazar.com, müşterileri: kalite, güven ve memnuniyet üçgeninde keyifli alışveriş deneyimleri kazanacaklar.
Siz değerli müşterilerimiz efsanepazar.com da efsane deneyimler kazanarak alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.
En Büyük Efsane efsanepazar.com
Keyifli Alışverişler Dileriz...
efsanepazar.com dijital ortamında sizlerin kullanımına sunduğumuz benzeri tüm çevrimiçi ya da çevrimdışı platform kullanımınız veya ziyaretiniz sırasında sizlerin deneyimini geliştirmek için çerezler, pikseller, vb. birtakım teknolojilerden faydalanmaktayız.