Menu
Sepetim

Maybelline Newyork

Maybelline New York Volum Express Maskara Colossal Go Extreme Colossal Go Extreme maskara ile ekstrem hacimli kirpikler. Çift hazneli özel fırçasıyla tek seferde 2 kat etki. 16 kat daha fazla kolajen* sayesinde kirpiklerde sınırları zorlayan hacim. EN İYİ SONUÇ İÇİN Çift hazneli özel fırçası sayesin..
70,00TL 49,90TL Vergiler Hariç:49,90TL
Maybelline Hacim Veren Siyah Maskara - Volum Colossal Go Extreme Mascara Çift hazneli fırçası ile tek seferde 2 kat etki, 16 kat daha hacimli kirpikler. Kirpiklerinin gücünü artır, sınırları zorla. Tüm Cilt Tipleri İçin ..
70,00TL 49,90TL Vergiler Hariç:49,90TL
Maybelline Kıvrım ve Hacim Etkili Ekstra Siyah Maskara - Lash Sensational Intense Black Mascara Lash Sensational Intense Black Yelpaze Etkili Maskara ile tek tek ayrılmış, yoğun ve dolgun kirpikler, şimdi çok daha siyah!Lash Sensational Maskara'nın yelpaze etkili fırçası, kıvrımlı şekli sayesinde ki..
70,00TL 49,90TL Vergiler Hariç:49,90TL
Kıvrım ve Hacim Etkili Siyah Maskara - Lash Sensational MascaraLash Sensational IIntense Black Yelpaze Etkili Maskara ile tek tek ayrılmış, yoğun ve dolgun kirpikler, şimdi çok daha siyah!Lash Sensational Maskara'nın yelpaze etkili fırçası, kıvrımlı şekli sayesinde kirpikleri uçtan uca yayar ve beli..
70,00TL 49,90TL Vergiler Hariç:49,90TL
Maybelline Suya Dayanıklı Siyah Maskara - Lash Sensational Multiplying Mascara Intense Black Lash Sensational Intense Black Yelpaze Etkili Maskara ile tek tek ayrılmış, yoğun ve dolgun kirpikler, şimdi çok daha siyah! Lash Sensational Maskara'nın yelpaze etkili fırçası, kıvrımlı şekli sayesinde kirp..
70,00TL 49,90TL Vergiler Hariç:49,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
efsanepazar.com dijital ortamında sizlerin kullanımına sunduğumuz benzeri tüm çevrimiçi ya da çevrimdışı platform kullanımınız veya ziyaretiniz sırasında sizlerin deneyimini geliştirmek için çerezler, pikseller, vb. birtakım teknolojilerden faydalanmaktayız.