Menu
Sepetim

Nuka Bergamot Yağı 5 Ml

Nuka Bergamot Yağı 5 Ml
Nuka Bergamot Yağı 5 Ml
45,00TL
34,90TL
Vergiler Hariç: 34,90TL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: nuka6
Özellikleri :
Sakinleştirici, rahatlatıcı, ferahlatıcı

Ruhsal ve Duygusal Etki : Sinirsel gerginliklerden kaynaklanan korku, depresyon, histeri nöbetlerini düzenleyici, ruhi ferahlatıcı, dengeleyici

Vücutsal Etki : Antiseptik, antimikrotik, antibakteriyel, adale gerginliklerini düzeltici-adet günleri zorluklarında, dikkat toplayıcı-konsantre edici, tonik, böbrek ve böbrek üstü fonksiyonlarını düzenleyici, ateş düşürücü.

Uyumlu Yağlar : Neroli, kananga, gül, sedir, vetiver, ıtır, lavanta, civanperçemi.

Kullanım Önerileri : Yağ lambaları, hava temizleyiciler, Saunalar, hidrolatlar, natur parfüm, ve diğer kullanım yerlerinde. Diğer turunçgil yağlarının kullanıldığı tüm yerlerde. Serin yerde saklanması önemle tavsiye edilir. Earl-Gray-çayının tipik kokusu Bergamot yağının çaya katılması ile elde edilir. Etken madde-içeriğinde Furocumarin olduğundan, güneşe duyarlılığı arttırabilir. Bu sebeple direkt olarak deriye sürülmesi ve güneşlenmek, ayıca güneş yağlarında kullanılması da sakıncalıdır. Işığa duyarlılığı arttırır ; Max. % 0,5 oranında kullanınız. Rahatlatıcı kulak masajı : 50 c. Jojoba içine 2 dam. Bergamot, 1 er dam. Itır, nane, hint limonotu konarak iyice karıştırılır, kulağın her tarafına sürülerek daire çizilerek yapılan bu masaj uyku getirmeden rahatlatır. Ders çalışma esnasında-konsantre ve motive edici : Yağ lambalarında Bergamot da diğer motive edici yağlardan olan Zufa otu, limon, clementin gibi kullanılır.

Kaynak: Nu-ka Defne Essencıa

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Özellikler
Kargo Süresi En Geç 3-7 İş Günü İçinde Kargolanır
efsanepazar.com dijital ortamında sizlerin kullanımına sunduğumuz benzeri tüm çevrimiçi ya da çevrimdışı platform kullanımınız veya ziyaretiniz sırasında sizlerin deneyimini geliştirmek için çerezler, pikseller, vb. birtakım teknolojilerden faydalanmaktayız.